O nás | Inteligentní dům

O nás a další naše služby

Další naše služby

Byla by velká mýlka, kdyby si potenciální klient myslel, že jsme schopni produkovat jen inteligentní elektroinstalaci, to je samozřejmě veliký omyl. Naše firma je schopna zpracovat skoro každý projekt týkající se NN silnoproudé elektroinstalace a veškerých slaboproudých systémů, které se běžně instalují a vyrábějí. V případě NN silnoproudé elektroinstalace provádíme standartní domovní elektroinstalce, rekonstrukce i novostavby, rodiné domy, vily, byty atd. Komerční objekty (restaurace, obchody, státní správa, sklady, historické objekty, firmy a kanceláře atd.). Provádíme také rekonstrukce bytových domů-stoupací vedení HDV, včetně rozvaděčů a nových napájecích kabelů do bytů, nových slaboproudých stoupacích vedení (STA, EPS, DT, O2). 

Ze slaboproudých systémů jsme schopni dodat, nainstalovat a servisovat- elektronické zabezpečovací systémy EZS ( Jablotron, Paradox, Galaxy), požární signalizace EPS ( Menvier, Siemens, Zetller), kamerové systémy CCTV (IP kamery, analogové systémy), domácí telefony a videotelefony (BPT, Fermax, Tesla stropkov, Urmet, atd.),televizní okruhy antény TV a satelity, přístupové systémy ACS. Na všechny naše instalace provádíme servis záruční i pozáruční, dodržujeme záruku min. 2 roky od instalace, provádíme revize a periodické kontroly na vybrané systémy EZS, EPS. 

V případě zájmu ze starny klienta jsme schopni zpracovat projektovou dokumentaci do stavu realizační dokumentace. Zdarma poskytujeme klientovy naše rady a informace, které jsme nazbírali za 10 let naší činnosti a použít je pro realizaci na jeho projektu. Zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci. Dodržujeme stanovené zákonem dané ČSN normy a postupy při stavbě a její realizaci. Jsme schopni klientovy poskytnout slevu v případě rozsáhlejšího projektu, nebo dodávky všech instalací na projektu RD (elektro, EZS, DT, STA) a nebo dle dohody. Výběr dizajnu kompletačních přístrojů je vždy na zákazníkovi. Naším hlavním portfoliem vzhledem ke klientovi je kvalita dodané práce, slušnost a rozumná cena. Také se snažíme jít s trendy moderní doby a pracovat jen s kvalitními dodavateli elektroniky a dalšího instalačního materiálu.


Výhody pro zákazníky a nové klienty

V případě, že si klient vybere naši firmu a rád by si rodinný dům postavil sám, pomocí výběru subdodavatelských firem (což mu velice sníží cenu stavby v rozdílu oproti generální stavební firmě na klíč), ale oboru elektro nerozumí jsme schopni mu se vším podstatným poradit a popřípadě vypracovat projektovou dokumentaci. Služby pro domovní elektroinstalace  nabízíme komplexní, tj. silnoproudé elektroinstalace, internet, domácí telefon, či videotelefon, kamerový systém, zabezpečovací systém, rozvody a kompletace telefonů, televizí, ozvučení HIFI atd.. Tímto také snížíme náklady zákazníkovi , který si nemusí na různé obory elektro hledat další firmu. V případě objednávky elektroinstalace v rodinném domě na klíč nabízíme klientovi slevu 10-15% z koncových zákaznických cen a cílové ceny za dílo. Na veškeré naše instalace garantujeme záruku 5 let. Provádíme také pozáruční servis. Na silové instalace, hromosvody je vždy provedena výchozí revizní kontrola, včetně revizního protokolu a v případě zájmu provádíme také periodické kontroly a revize na veškeré naše instalace. Klient si vždy může zvolit dizajn koncových prvků (zásuvek, vypínačů atd.), které se mu líbí, dle našich dodavatelských katalogů. Nejsme gigantická firma, ani s.r.o, nebo a.s, tudíž můžeme zákazníkovi nabídnout solidní cenu za naše služby. Naše praxe v oboru je 15 let a snažíme se jít i s trendy dnešní moderní doby. Instalujeme a dodáváme kvalitní technologie v oblasti inteligentní elektroinstalace ( LOXONE, TECO, ABB, SCHRACK). V případě zabezpečovacích systémů nabízíme hlídání bezpečnostní agenturou zdarma na 4 měsíce.

Kontaktujte nás

Radek Šulc

Kakostová 90/2

Praha-5, Zličín

E-mail: r.sulc@elektronis.cz

Elektronis

Kakostová 90, Praha-5, 15521

IČO: 86625624

DIČ: CZ7702010074

Web: WWW.elektronis.cz

Mail: r.sulc@elektronis.cz

Mob: 603866127